Вступна частина сюжету:

Історична гра з елементами "лівінг хісторі"
Ответить
Аватара пользователя
Lut
Администратор
Сообщения: 244
Зарегистрирован: 19 фев 2015, 14:14
Откуда: Київград

Вступна частина сюжету:

Сообщение Lut » 14 май 2018, 12:57

Галицько-Волинське князівство було утворене наприкінці ХІІ століття шляхом об'єднання Галицького та Волинського князівств. Об'єднавши колишні володіння батька Романа, князі-брати Данило і Василько розподілили повноваження. Перший сів у Галичі, другий у Володимирі.
Перед монгольською навалою, Галицько-Волинське князівство встигло розширити свої кордони. У 1238 році Данило Романович повернув північно-західні землі Берестейщини, зайняв місто Дорогочин на півночі, який перебував у володінні добжинських хрестоносців, також у 1239 році приєднав до своїх земель Турово-Пінське і Київське князівства на сході, разом зі столицею Русі — Києвом.
З приходом монголів позиції галицько-волинських князів похитнулися. У 1240 році азійські полчища взяли Київ, у 1241 році вдерлися до Галичини і Волині, де сплюндрували безліч міст, включно зі стольними градами Галичем і Володимиром. Оскільки княжа влада не зуміла протистояти монголам, проти неї вкотре виступила боярська верхівка. Слабкістю князівства скористались західні сусіди …
На підставі писемних джерел, ми можемо з повним правом ствердити, що Львів був заснований Левом Даниловичем до 1256 року (перша літописна згадка про Львів, датується 1256 роком). Виникає питання: коли конкретно це могло статися? Історики XIX–XX століть, не володіючи якимись конкретнішими даними, і моделюючи історичну ситуацію середини XIII ст., припускали, що це відбулося у часовому проміжку між 1243–1245 роками (також, це версія французького історика Мішеля Лє Кієна).
Пропонуємо разом, клубам історичної реконструкції і рольового моделювання, спробувати відтворити становлення нового міста («Народження Лева»). Львів - молоде місто, яке активно розбудовується і постійно потребує ресурсів. Поки що там є тільки невеличке поселення і фундамент фортеці... Та завдяки вдалому розташуванню, в нове місто з'їзжаються гості і з западу і зі сходу! І щоб прискорити це, посадник влаштовує: різноманітні турніри та змагання для бійців та лучників, ярмарок, ігрища та бенкет для усіх мешканців і гостей нового міста!

Ответить