ПАТРІОТИЧНИЙ ВИШКІЛ-ГРА «КОЗАК-КВЕСТ»

Три тижні поспіль, з 31 жовтня по 01 листопада, 07-08 листопада, а також 14-15 листопада 2015 року, представники КІР «КиївГрад» допомогали у проведенні патріотичного вишколу-гри «Козак-квест».
«Козак-Квест» приурочений до 14 жовтня – Дня Покрови Пресвятої Богородиці, яка є покровителькою Запорізького Війська, це патріотична вишкіл-гра, метою якої є загартування тіла та духу молоді. Під час заходу відбулись змагання між командами на силу та спритність. Під час подібних патріотичних подій відбувається відродження славних традицій Низового Війська Запорізького. Організатором Козак-Квесту є Братство козацького бойового звичаю «Спас», що проводить його щорічно з 2008 року, а в цьому році було вирішено залучити до патріотичних заходів школярів, які проявляють цікавість до історії України та готові до сприйняття базових цінностей громадянина своєї країни.
Керівник історичного клубу «КиївГрад» та його помічники, перевіряли знання історії рідного краю старшокласниками і проводили тренування/майстер-класи по володінню спорт-мечем.


ще фото…