Проекти

Центр інтерактивної історії «Київград» запрошує вас завітати в лабораторію історичної реконструкції при УДЦПО (м. Київ, вул. Кловський Узвіз, б.8).
Щоб мати краще майбутне – треба вчитись на помилках минулого. Щоб любити свою країну і бути патріотом – треба знати і пам’ятати подвиги наших предків. Щоб молода людина виросла гідним членом суспільства – суспільство повинно перейматись її розвитком…
Історична реконструкція – сучасний вид молодіжного дозвілля, який одержав поширення в колі людей, що захоплюються історією, романтичним духом та військовим мистецтвом Середньовіччя. Це рух, що ставить перед собою наукові цілі, для вирішення та вивчення яких використовує метод рольової гри й наукового експерименту.

ЦІІ «Київград» займаєтся організацієй історичних фестивалів і полигонних ігор, турнірів історичного і спортивного напрямків, проведенням екскурсій по центру інтерактивной історії «Київград», семінарів, лекцій, майстер-класів.
МГ «Легіон» при підтримці КІР «Київград», займається організацією фестивалів і полігонних ігор з історичної реконструкції.