ТУРНІР «МЕЧ ПУТИВЛЯ: ЗИМА 2016»

23 січня 2016 року в м. Путивль Сумської області відбувся лицарський турнір «Меч Путивля: Зима 2016». Захід, в якому взяли участь команди з Києва, Харкова, Путивля, Вінниці, проходив на базі Комунального закладу Путивльський районний центр позашкільної освіти Путивльської районної ради.
Змагання турніру проходили у наступних номінаціях:
– індивідуальні змагання з історичного фехтування в номінації «Щит-меч»;
– групові змагання «5х5»;
– групові змагання «2х2».
Змагання проходили за правилами міжнародних чемпіонатів з середньовічних боїв «Битва Націй».
Команда «КиївГрад» на чолі з керівником команди Рязанцевим Є. Є. – брали активну участь у всіх номінаціях турніру, перевіряючи свою бойову підготовку. Члени команди здобули «бронзу» – третє місце у номінації «Групові змагання 5х5».
Під час нагородження учасників турніру «Меч Путивля: Зима 2016» голова міської ради міста Путивля особисто подякував усім керівникам гуртків та капітанам команд з історичної реконструкції за вагомий внесок в справу військово-патріотичного виховання молоді та висловив надію, що історична реконструкція в Україні буде й надалі розвиватись і сприяти розвитку громадянської компетентності молоді.
Побажаємо всім учасникам турніру фізичної досконалості та наступних перемог не тільки на українських, а й на міжнародних змаганнях.


ще фото…